Grono Pedagogiczne

Dyrektor:
      mgr Artur Szary (nauczyciel dyplomowany)

Z-ca dyrektora:
      mgr Agnieszka Małozięć (nauczyciel dyplomowany) mgr filologii j. rosyjskiego, j. niemieckiego, historia, WOS

Nauczyciele:

  • mgr Bogdan Barlik (nauczyciel kontraktowy) - mgr muzyki, chórmistrzostwo
  • mgr Alicja Basznianin (nauczyciel dyplomowany) - mgr wychowania fizycznego, wychowanie do życia w rodzinie
  • mgr Renata Czubocha (nauczyciel dyplomowany) - mgr filologii polskiej, mgr filologii angielskiej, rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu
  • mgr Anna Romanowska - mgr wychowania fizycznego, EDB
  • mgr Anna Foltman - mgr nauczania początkowego,
  • mgr Joanna Gajewska - Ząbek (nauczyciel dyplomowany) - mgr filologii polskiej, biblioteka szkolna
  • mgr Jakub Grodecki (nauczyciel dyplomowany) - mgr wychowania fizycznego, instruktor piłki nożnej i pływania
  • mgr Barbara Hadyś (nauczyciel dyplomowany) - mgr pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, terapia pedagogiczna i resocjalizacja, doradca zawodowy, oligofrenopedagogika
  • mgr Jacek Kisiel (nauczyciel dyplomowany) - mgr wychowania fizyczne, instruktor rekreacji ruchowej - specjalność pływanie, instruktor koszykówki, gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
  • mgr Małgorzata Kurzeja (nauczyciel dyplomowany) - mgr nauczania początkowego, przyroda, oligofrenopedagogika
  • mgr Dorota Łoboda (nauczyciel dyplomowany) - mgr nauczania początkowego, terapia pedagogiczna, geografia
  • mgr Jacek Szydełko - mgr fizyki
  • mgr Dorota Majka (nauczyciel dyplomowany) - mgr matematyki, zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania działalnością gospodarczą, geografia
  • mgr Iwona Mikosz (nauczyciel dyplomowany) - mgr filologii j. niemieckiego, oligofrenopedagogika, mgr filologii j. angielskiego
  • mgr Renata Misiuda (nauczyciel dyplomowany) - mgr edukacji wczesnoszkolnej, gimnastyka korekcyjna, oligofrenopedagogika
  • mgr Monika Pietryka (nauczyciel dyplomowany) - mgr filologii j. angielskiego, zarządzanie z marketingiem w przedsiębiorstwie, przyroda
  • mgr Grażyna Różańska (nauczyciel dyplomowany) - mgr techniki, matematyka
  • mgr Lucyna Rzepka (nauczyciel dyplomowany) - mgr pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, wychowanie przedszkolne
  • mgr Marta Smajdor (nauczyciel mianowany) - mgr edukacji wczesnoszkolnej, pedagogika opiekuńczo- wychowawcza
  • mgr Agnieszka Szumilas (nauczyciel dyplomowany) - mgr techniki z informatyką, matematyka
  • mgr Anna Woźny (nauczyciel dyplomowany) - mgr filologii polskiej, biblioteka szkolna
  • mgr Marzena Worosz (nauczyciel mianowany) - mgr biologii, przyrody
  • mgr Monika Wołowiec (nauczyciel kontraktowy) - mgr filologii polskiej, historia
  • mgr Teresa Zagulska (nauczyciel mianowany) - mgr pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej, plastyka, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  • mgr Anna Zych (nauczyciel dyplomowany) - mgr pedagogiki społeczno - opiekuńczej oraz pedagogiki religijnej i katechetyki
  • mgr Wojciech Ścibor (nauczyciel kontraktowy) mgr biologii, biotechnologia
  • ks. dr Janusz Winiarski (nauczyciel dyplomowany) - mgr teologii
  • mgr Anna Kowalska
  • mgr Agnieszka Poniatowska
  • mgr Malwina Stupak