Dzieci w strojach podczas rewii mody

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasze Przedszkolaki – ucz. kl.0a i 0b SP w Trzcianie, w bieżącym roku szkolnym 2023/24 osiągnęły wiele sukcesów. Dzieci brały udział w różnych konkursach szkolnych, w których zdobywały liczne nagrody, wykazując się ogromnym zaangażowaniem, kreatywnością i talentem. Dzięki swojej pracy i determinacji zdobyły również czołowe lokaty i wyróżnienia w konkursach gminnych. Tworzyły przepiękne prace plastyczne, techniczne, wykazywały się talentem recytatorskim, tanecznym, wspaniałą kondycją fizyczną. Oto nasze największe osiągnięcia:

• Wyróżnienie – Piotr Stawarz w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym - „W ten magiczny czas – Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” – II edycja;
  • I miejsce zespół w składzie: Maria Góral, Zuzanna Grobelny, Zuzanna Grochmal, Maja Kałucka, Hanna Kmieć w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „Ekologiczna rewia mody”;
  • I miejsce – Krzysztof Poniszko w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym - „Wielkanocna pisanka 3D”;
  • I miejsce – Maria Góral w XVIII edycji Gminnego Konkursu Regionalnego „ Moje Gniazdo” pt. „Kto ma chleb, ten ma wszystko. Tradycje polskie związane z chlebem”;
  • II miejsce – Antonina Kopiec w Gminnym Konkursie Ekologiczno- Literackim - „Eko-poezja: konkurs wierszy na Rzecz Planety”;
  • I miejsce w VII Gminnej Olimpiadzie Sportowej dla Przedszkolaków zdobyła drużyna w składzie: Szymon Baran, Filip Łoboda, Piotr Stawarz, Tomasz Szafran, Antoni Wiśniewski.

Gratulujemy wszystkim Przedszkolakom za ich wysiłek i sukcesy. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć.

Dziękujemy również Rodzicom za wsparcie i zachętę, które są nieocenione w rozwijaniu talentów naszych dzieci. Niech te sukcesy będą inspiracją do dalszego rozwijania ich pasji i zainteresowań na wyższym poziomie edukacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Sukcesy naszych Przedszkolaków