Dzieci podczas ćwiczeń z pomponami

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak też było w tym przypadku. Gminna półkolonia 28 czerwca dobiegła końca.  Był to czas pełen zabawy, nauki i integracji, a szczególnie niezapomniany okazał się ostatni dzień półkolonii.

Tego dnia dzieci miały wyjątkową przyjemność wziąć udział w zajęciach z animatorem, który przygotował dla nich wiele atrakcji. Były dmuchańce, które dostarczyły mnóstwo radości i śmiechu, a także mecze piłki nożnej, w których nasi mali sportowcy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.

Jedną z najbardziej emocjonujących części dnia były konkurencje sportowe.. Dzieci rywalizowały w przeciąganiu liny, gdzie dziewczyny zmierzyły się z chłopakami w zaciętej walce. Kolejną atrakcją był wyścig w workach, który wywołał wiele śmiechu i radości.

Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom od wójta gminy. To wyjątkowe wyróżnienie było wspaniałym zwieńczeniem półkolonii, które na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom, animatorom oraz wójtowi gminy za zaangażowanie i wsparcie, dzięki którym nasze dzieci mogły spędzić tak wyjątkowy czas. Mamy nadzieję, że przyszłoroczne półkolonie będą równie udane i pełne niezapomnianych chwil".

Agnieszka Gotówko

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Oficjalne zakończenie gminnych półkolonii.