Uczniowie na leśnej ścieżceŚroda, trzeci dzień naszej półkolonii letniej, był pełny emocji i wrażeń. Uczniowie udali się do Niechobrza, gdzie czekały dla nich atrakcje w „Leśnym Taborze”.

Pobyt rozpoczął się od zjazdu na tyrolce, co dostarczyło dzieciom mnóstwo radości i adrenaliny. Następnie uczestnicy spróbowali swoich sił w paintballu laserowym, który okazał się hitem, zarówno dla młodszych, jak i starszych uczniów. Oprócz aktywności fizycznych, dzień obfitował także w integracyjne gry i zabawy, które sprzyjały nawiązywaniu nowych znajomości i wzmacnianiu więzi między uczniami. Wspólnie spędzony czas w malowniczym otoczeniu lasu pozostawił wiele niezapomnianych wspomnień.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i pozytywną energię. Już nie możemy doczekać się kolejnych przygód, które przyniosą nam następne dni półkolonii!

Opiekunowie grup:
Iwona Mikosz, Malwina Stupak

Zapraszamy do galerii zdjęć:
Relacja z trzeciego dnia półkolonii letniej