Uczniowie z plakatem o kieszonkowym

Z radością informujemy, że uczniowie klasy 5b naszej szkoły wzięli udział w innowacyjnym programie edukacyjnym BNP Paribas pod nazwą „Misja Kieszonkowe”, który miał na celu zwiększenie ich wiedzy z zakresu bankowości i zarządzania pieniędzmi. Projekt realizowany był pod opieką nauczycielek, pani Iwony Mikosz i Agnieszki Gotówko.

W ramach programu, dzieci uczestniczyły w serii lekcji na godzinie wychowawczej, gdzie poznawały podstawowe zasady funkcjonowania banków, zarządzania finansami osobistymi oraz bezpiecznego korzystania z usług bankowych.

Jednym z elementów programu było spotkanie z programistą, który przybliżył uczniom temat bezpieczeństwa w banku. Dzieci dowiedziały się, jak chronić swoje dane osobowe, jakie zagrożenia mogą spotkać w sieci oraz jak zabezpieczać swoje konta bankowe przed nieautoryzowanym dostępem.

Zwieńczeniem działań był turniej międzyklasowy przygotowany przez uczniów klasy 5b dla ich kolegów z klas 4-6, podczas którego dzieci miały okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu bankowości. W atmosferze zdrowej rywalizacji, drużyny odpowiadały na pytania i rozwiązywały zagadki. Turniej nie tylko dostarczył wiele radości, ale również umocnił zdobyte wcześniej wiadomości.

Dziękujemy zaangażowanym uczniom klasy 5b za ich aktywny udział i entuzjazm. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza okaże się przydatna w ich przyszłym życiu, a program "Misja Kieszonkowe" będzie inspiracją do dalszego zgłębiania tajników finansów.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie będziemy informować o kolejnych ciekawych inicjatywach edukacyjnych realizowanych w naszej szkole.


Zapraszam do galerii zdjęć:

Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Program „Misja Kieszonkowe”
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12