Zdjęcie grupowe

Dyplom od schroniskaZ przyjemnością informujemy, że w okresie od 8 do 30 kwietnia 2024 r. nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w zbiórce karmy dla zwierząt ze Schroniska „Kundelek” w Rzeszowie. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i wsparciu ze strony społeczności szkolnej udało się zebrać znaczną ilość karmy, która będzie pomocna dla potrzebujących zwierzaków.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich, którzy włączyli się w tę szlachetną akcję. Dzięki Waszemu wsparciu możemy przyczynić się do poprawy warunków życia zwierząt bezdomnych.

Ponadto, chcielibyśmy podziękować Schronisku „Kundelek” za dyplom, który otrzymaliśmy z wdzięczności za nasze zaangażowanie. To dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszej pracy na rzecz zwierząt.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za pomoc oraz zaangażowanie w tę ważną akcję. Jesteśmy dumni z naszej społeczności szkolnej i naszej zdolności do wykazania empatii i solidarności wobec zwierząt potrzebujących pomocy.