Finaliści konkursu

Drodzy uczniowie, rodzice i opiekunowie.

Z radością pragniemy ogłosić wyniki wewnątrzszkolnego konkursu z doradztwa zawodowego dla klas 0-3, pod hasłem „Mój Wymarzony Zawód”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz kreatywne podejście do przedstawienia swoich marzeń i aspiracji zawodowych.

Po długich debatach i starannych rozważaniach, komisja konkursowa dokonała wyboru laureatów. Oto lista zwycięzców:

I miejsce:

• Jolanta Nowak - kl. I
  • Hanna Kmieć - kl. 0 b

II miejsce:

• Amelia Sularz - kl. III
  • Magdalena Wdowik - kl. II

III miejsce:

• Milena Szyszka - kl. II
  • Sebastian Szyszka - kl. II

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wysiłek w przygotowanie swoich prac plastycznych. Wasze pasje i cele zawodowe są inspiracją dla nas wszystkich.

Zachęcamy dzieci i młodzież szkolną do kontynuowania rozmów z rodzicami i nauczycielami na temat swoich marzeń zawodowych. Pamiętajcie, że każdy z Was ma ogromny potencjał, aby osiągnąć swoje cele!