Serdecznie dziękujemy uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły za włączenie się w akcję „TY też możesz zostać Świętym Mikołajem dla Podopiecznych Hospicjum i ich Rodzeństwa”. Była to w naszej szkole II edycja tej Akcji i tak jak w ubiegłym roku polegała na zbiórce darów rzeczowych niezbędnych do funkcjonowania Podkarpackiego Hospicjum.

Zebrane zostały artykuły spożywcze, higieniczne i papiernicze, odzież, kosmetyki, środki czystości, pampersy, mokre chusteczki, mleko modyfikowane, kaszki, słodycze, ubrania, pościel i wiele innych rzeczy, za które z całego serca dziękujemy.

Dziękujemy bardzo Panu Andrzejowi i Pani Agacie za przewiezienie darów do Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Za dobre serca, życzliwość, okazane wsparcie oraz bezinteresowną pomoc dla tych, którzy jej potrzebują DZIĘKUJEMY.

Teresa Zagulska, Malwina Stupak

Zapraszam do galerii zdjęć:

TY też możesz zostać Świętym Mikołajem