W piątek 19 stycznia 2024 r. gościliśmy w naszej szkole Kacpra Lachowicza – trenera koszykówki, który w interesujący sposób przedstawiał świat koszykówki, jak również zachęcał uczniów do uprawiania tej dyscypliny sportu. Inspirował młodzież do poszukiwania i realizacji swoich, nie tylko sportowych pasji, udowadniał, że dzięki swojej rozsądnej zawziętości młody człowiek może przekraczać swoje granice niepowodzeń. Podczas spotkania poruszane były niezwykle aktualne dzisiaj kwestie, jak dawanie sobie wsparcia, szacunku w komunikacji, świadomości wdzięczności, umiejętności słuchania oraz mądrego korzystania z nowoczesnych technologii.

Oprócz mnóstwa ciekawostek i anegdot był również czas na ćwiczenia i pokaz umiejętności nabytych przez lata treningu. Ponadgodzinne spotkanie z koszykarzem zakończyło się rozdaniem kilkudziesięciu autografów i zrobieniem kilku pamiątkowych zdjęć. To była ciekawa lekcja nie tylko koszykówki.

Zapraszam do galerii zdjęć:

Spotkanie z Kacprem Lachowiczem