Baner tematyczny21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Jest to szczególny dzień w którym możemy się zastanowić czy jesteśmy wobec siebie życzliwi.

Obecnie Dzień Życzliwości jest obchodzony w 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Propaguje takie wartości jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych.

W tym dniu samorząd uczniowski zachęcał wszystkich do założenia żółtego elementu ubioru, przyczepienia życzeń jakimi chcemy się podzielić do drzewka życzliwości.

Dodatkowo w klasach 4-8 przeprowadzono konkurs na najbardziej życzliwego ucznia. Zwycięzcami plebiscytu na najbardziej życzliwego ucznia zostali:

• Klasa 4 - Oliwia Pietrzak
  • Klasa 5 A - Szymon Marcinkiewicz