Ścianka z pracami plastycznymi

Ścianka z pracami plastycznymi. Uczniowie klas 0-III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Pamiętamy o Narodowym Święcie Niepodległości”. Wpłynęło 38 prac, w których uczestnicy konkursu  nawiązywali do ważnych symboli, wydarzeń i postaci z historii Polski. Poziom artystyczny prac był niezwykle wysoki, stąd bardzo trudna decyzja i wybór laureatów konkursu. Uwzględniając założenia postawione w regulaminie, doceniając oryginalność interpretacji, a przede wszystkim samodzielność wykonanych prac jury wyłoniło zwycięzców.

I miejsce:

• Antonina Kopiec – kl. 0 a
  • Filip Dziedzic – kl. 0 b
  • Hanna Kopiec – kl. III

• Nikodem Książek – kl. I
  • Jakub Bondyra – kl. III

III miejsce:

• Filip Łoboda – kl. 0 a
  • Mikołaj Wilk – kl. I
  • Pozostałym uczniom, biorącym udział w konkursie przyznano wyróżnienia.

Wystawa prac konkursowych jest prezentowana na tablicy dekoracyjnej w budynku starej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.