Aula wykładowcza

W dniu 29 września 2023 r. w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie odbyła się Konferencja SP! „Serce i Pomoc” zorganizowana przez Panią Grażynę Tereszkiewicz, wizytator KO i koordynator PROJEKTU SP! SERCE I POMOC.

W programie spotkania miało miejsce:

• Wystąpienie Pani Kurator Małgorzaty Rauch.
  • Wręczenie Akredytacji wstępnej, Certyfikatów I stopnia i Certyfikatów II stopnia.
  • Wykład Pani Uli Lizak ,,Rozmowy Mamy Kurki” – Uczeń w klasie IV.
  • Nasze plany – krótkie podsumowanie i działania na najbliższe 3 lata.

Głównym założeniem projektu SP! SERCE i POMOC jest zachęcenie szkół do podejmowania autorskich i innowacyjnych działań, które poprawią i ułatwią uczniom klas trzecich przyjazne przejście na wyższy etap edukacyjny i związane z nim wymagania, celem wyeliminowania niepowodzeń szkolnych.

Jest to autorski projekt Podkarpackiego Kuratora Oświaty, którego partnerami są dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie i rodzice ze szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

Nasza szkoła otrzymała CERTYFIKAT DRUGIEGO STOPNIA- KLASA NA SZÓSTKĘ za drugi rok działań w projekcie SP1SERCE I POMOC.

Zapraszam do galerii zdjęć:

SP! „Serce i Pomoc”