Drużyna przedszkolaków

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły - dzieci z oddziału przedszkolnego, w ciągu całego roku szkolnego odnosili sukcesy i zdobywali czołowe nagrody w różnorodnych szkolnych konkursach plastycznych, recytatorskich, twórczych. Również w ostatnim okresie wykazali się umiejętnościami i zdobyli czołowe nagrody, przede wszystkim w konkursach gminnych, pod patronatem Wójta Gminy Świlcza Pana Adama Dziedzica, takich jak:

• I miejsce: Julian Jastrzębski, w XVII Gminnym Konkursie Regionalnym „Moje Gniazdo”- kategoria plastyczna: org. przez SP nr 2 w Bratkowicach,
  • II miejsce za „Kwokę” Jana Brzechwy : Alicja Dziedzic, Iga Mytych, Kornelia Rzepka, Nikola Wilk, Patryk Czapka, Kacper Jajko, w III Gminnym Przeglądzie Poezji Śpiewanej, org. przez Przedszkole w Świlczy,
  • II miejsce: Patryk Czapka, Patryk Kawalec, Iga Mytych, Kornelia Rzepka, Wojciech Smagała, w VI Olimpiadzie Sportowej dla Przedszkolaków, org. przez Przedszkole w Świlczy,
  • III miejsce - Patryk Kawalec, w Gminnym Konkursie Plastyczno -Technicznym dla dzieci i rodziców pod hasłem: „ W ten magiczny czas – najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” przez Przedszkole w Trzcianie,
  • Wyróżnienie - Eliza Kiszka, w Gminnym Konkursie Fotograficznym „ Zdrowie na talerzu”, org. przez Przedszkole w Świlczy.

Bardzo się cieszymy i jesteśmy z Was dumni, że rozwijacie swoje zainteresowania, pasje, talenty. Tym samym reprezentujecie naszą grupę, zerówkę i szkołę w środowisku lokalnym. Gratulujemy! Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom. Tak trzymać!

Zapraszam do galerii zdjęć:

Sukcesy Przedszkolaków
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17