Dłonie z gipsu trzymają różęPiknik to dobry sposób, aby zebrać środki finansowe na szczytny cel. Impreza plenerowa w Trzcianie przyciągnęła wielu ludzi dobrej woli chcących wesprzeć nas w działaniach na rzecz szkoły. Impreza była doskonałą formą rozrywki, która łączy przyjemne z pożytecznym i doskonale integruje środowisko lokalne.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, dzięki którym tegoroczny piknik mógł się odbyć. Szczególnie wdzięczni jesteśmy wszystkim członkom Rady Rodziców, oraz rodzicom uczniów, którzy czynnie włączyli się do pracy przed, w trakcie i po imprezie.

Wyrazy uznania należą się wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły przygotowującym występy, dekoracje, scenę, stanowiska kulinarne, konkurencje sportowe, animacje, i tym, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji imprezy. Po raz kolejny nasza społeczność lokalna pokazała wielkie serca. Dzięki pozyskanym środkom zakupione zostaną do szkoły tapicerowane siedziska dla uczniów.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na piknik. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie bawić się oraz działać dla dobra naszych dzieci.

Ufamy, że wszyscy Uczestnicy, zachowają miłe wspomnienia !

Nasi Darczyńcy:

Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich Darczyńców, którzy wsparli nasze działania a byli nimi:

1. Wójt Gminy Świlcza
  22. Delikatesy Centrum Świlcza
  23. Hurt-Papier Ryszard Cebula Spółka Jawna Rzeszów
  24. Urząd Komunikacji Elektronicznej Rzeszów
  25. Indywidualne wpłaty od rodziców uczniów oraz wpłaty grupowe od klas czwartych i ósmych SP Trzciana

DZIĘKUJEMY!