Mężczyzna z ugiętymi kolanami

W ramach projektu „Szkoła z Pasją” 23 marca 2023 r., w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z artystką.

Celina Małek - jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w akrobatyce a także finalistką programu Mam Talent. Dzięki swojej pasji i ciężkiej pracy udało się jej osiągnąć światowy poziom co zaowocowało występami w ponad 20 krajach. Celina występowała między innymi w Bahrajnie, Kolumbii, Brazylii, Meksyku, Indiach czy Peru. Jej występy były częścią największych spektakli cyrkowych na świecie. Jako jedna z zaledwie kilku osób z Polski występowała w najbardziej prestiżowym cyrkiem na świecie - Cirque du Soleil.

Celina w naszej szkole zaprezentowała akrobacje na szarfach. Na specjalnie zbudowanej konstrukcji prezentowała niezwykle trudne a przy tym widowiskowe ewolucje nad ziemią.

Atrakcją jak zawsze był pokaz samodzielnie zgłaszających się dzieci, które również popisywały się dużymi umiejętnościami akrobatycznymi na szarfach przy pomocy i asekuracji naszej mistrzyni.

Wydarzenie poprowadził Grzegorz Pittner - Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Tradycyjnie na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe plakaty z własnoręcznym autografem Celiny.

Opracował: Jacek Kisiel

Zapraszam do galerii zdjęć:

Projekt „Szkoła z Pasją” - spotkanie z wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w akrobatyce