Uczniowie w zawodach z przeskakiwania przez sznur

21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbyły się zajęcia nieco inne niż zwykle. Pierwszym punktem dnia były wewnątrzklasowe rozgrywki w gry planszowe. Każdy mógł przynieść tego dnia swoją ulubioną planszówkę, by zagrać w nią z kolegami z klasy. Następnie uczniowie uczestniczyli w zawodach sportowych. Dzieci wzięły udział w licznych konkurencjach grupowych i indywidualnych. Uczniowie do swoich zadań podeszli z pozytywnym nastawieniem i humorem. Na koniec nastąpiło podsumowanie oraz ogłoszenie wyników. Spośród klas IVa, IVb i V zwycięską klasą była klasa 5, natomiast w klasach VI,VII,VIII zwyciężyli uczniowie z klasy 6. Wszyscy świetnie się bawili, a końcowym okrzykom nie było końca. Na zakończenie dnia uczniowie pod opieką nauczycieli przedmiotowych oglądali filmy lub uczestniczyli w grach integracyjnych. Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku.

Podczas zajęć były wykorzystywane drony i aparat fotograficzny zakupiony w ramach #LaboratoriumPrzyszłości co było dodatkową atrakcją dla uczniów.

Zapraszam do galerii zdjęć:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17