Bezpieczne wakacje z VulcanemJuż niebawem nadejdzie moment, na który czekają absolutnie wszystkie dzieci. Ciepłe, letnie dni niosą ze sobą szereg obietnic: odpoczynek od nauki, ocean wolnego czasu, wyjazdy w nieznane... Wakacje pachną przygodą i każdy chce żeby były absolutnie wyjątkowe!

Wbrew pozorom ten beztroski czas niesie ze sobą również wiele zagrożeń. Część dzieci spędzi wakacje pod okiem rodziców, niektóre wyjadą na obozy i kolonie, starsze wybiorą się na pierwszy samodzielny wypad z przyjaciółmi. Oprócz walizki czystej odzieży i kieszonkowego na wakacyjne wydatki warto zaopatrzyć je w informacje, które pomogę uniknąć przykrych niespodzianek i narażania się na niepotrzebne ryzyko.

Postanowiliśmy uporządkować dla Was zestaw najbardziej palących tematów związanych z bezpieczeństwem na wakacjach. Tak narodził się pomysł „Bezpiecznych wakacji z VULCANEM”. To nasza wakacyjna akcja, podczas której będziemy podpowiadać na jakie rzeczy warto zwracać uwagę by po nadchodzących wakacjach zostały wyłącznie dobre wspomnienia. „Bezpieczne wakacje z VULCANEM” właśnie startują!