Plakat półkolonia 2023Dyrektor Szkoły Podstawowej w Trzcianie informuje, że w dniach od 16 stycznia 2023 r. do 20 stycznia 2023 r. (pierwszy tydzień ferii zimowych) w godzinach od 8.00 do 15.00 w szkole organizowana będzie półkolonia zimowa dla uczniów klas 1-3 (w miarę posiadanych miejsc dla klas 4). Ilość miejsc jest ograniczona.

Warunkiem zapisu dziecka na listę uczestników jest złożenie wypełnionej karty uczestnika (karta do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły oraz dokonanie wpłaty w wysokości 150 zł w sekretariacie szkoły).

Opłata obejmuje: wyżywienie (2 posiłki), 1-2 wyjazdy, zakup materiałów papierniczych dla dzieci, ubezpieczenie.

Szczegółowy program półkolonii zimowej zostanie przekazany w późniejszym czasie.

Informacje pod numerem telefonu 17 85 14 094.
Zapisy przyjmowane będą do 5 stycznia 2023 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, liczyć się będzie kolejność wpływu kompletnych kart wraz z opłatą.

Artur Szary
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Trzcianie