Czterech mężczyzn żonglujących piłką

W ramach projektu „Szkoła z Pasją” w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z artystą.

Paweł „KID” Kidoń – Mistrz Świata Basketballu, Pierwszy Europejczyk w drużynie „Harlem Globetrotters”. Wiele z prezentowanych ewolucji z piłką wykonuje jako jedyny zawodnik na świecie.

Pokaz podzielony był na dwa punkty / wspomniany Mistrz Paweł Kidoń i krótki show Krystiana Herby - Rekordzista wielu tytułów mi. Guinnessa, świata, uczestnik i półfinalista programu Mam Talent /, obejmował bogaty repertuar indywidualnych wygibasów można by powiedzieć gimnastyka akrobatyczna z piłką do koszykówki. Atrakcją z wielu sztuczek, trików było wyznaczanie uczniów i nauczycieli przez Pawła aby dołączyli do jego przedstawienia. Występ uczestnika programu Mam Talent cieszył się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Na zakończenie były wspólne fotografie i podpisy z Mistrzem.

Całą imprezę poprowadził Mistrz Polski w Poppingu (odmiana breakdance) – Grzegorz Pittner.

Jacek Kisiel

Galeria zdjęć: