Laureaci konkursu piosenki wraz z opiekunem Bogdanem Barlikiem„Śpiewanie to nie tylko okazja do miłego spędzania czasu, kształtowania estetycznego smaku i rozwoju wrażliwości, przyjazna przestrzeń przeżywania artystycznej przygody. To także lekcja wychowania, dyscypliny, wskazywania społecznych wzorców i kulturowych norm. Stąd tak wielka wartość muzykowania”.

II edycja gminnego konkursu piosenki „Co nam w duszy gra”, pod patronatem wójta Gminy Świlcza pana Adama Dziedzica, za nami. Inicjatorem tego konkursu jest pan Sławomir Materna. W konkursie uczestniczyło 23 młodych artystów w dwóch kategoriach: wokalnej i wokalno-instrumentalnej. Wszyscy wykonawcy świetnie poradzili sobie na scenie.

Jury w składzie: Pani Kornelia Kulczycka, Pan Andrzej Wiśniowski, Pani Anna Kaczor miało bardzo trudne zadanie ocenić talent wokalny uczniów. Wśród laureatów mamy uczennicę naszej szkoły Julię Kornak z klasy 8, która zdobyła I miejsce. Otrzymała najwyższą nagrodę za wykonanie piosenki „Somebody” Sary James.

Gratulujemy i życzymy kolejnych muzycznych sukcesów.

Bogdan Barlik