7 czerwca w naszej szkole odbyła się prelekcja zaproszonego gościa - myśliwego z Wojskowego Koła Łowieckiego „Rogacz” w Rzeszowie Pana Mateusza Juchno, w której uczestniczyli uczniowie klasy 6 i 7 naszej szkoły.

Zaproszony gość przedstawił uczniom nie tylko zadania Koła Łowieckiego związane z utrzymaniem równowagi populacji zwierząt, ich dokarmianiem i walką z kłusownictwem ale również zapoznał z biologią i funkcjonowaniem tych zwierząt w przyrodzie.

W czasie prelekcji pan myśliwy zadawał uczniom pytania dotyczące zwierząt, na które chętnie odpowiadali, a jeden z nich: Adam Ruda z klasy 6 wykazał się największą wiedzą o myślistwie i otrzymał od Pana Mateusza nagrodę książkową z dedykacją.

Dziękujemy za ciekawą prelekcję.


Zapraszamy do galerii zdjęć:

Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Lekcja myślistwa
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5