Po raz kolejny, po dwuletniej przerwie, przystąpiliśmy do programu Narty Dzieciom.

4 marca 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Trzcianie (48 uczniów z klas od trzeciej do ósmej) mieli możliwość wyjechać na stok narciarski do Puław. Jak się okazało, wielu z nich deski na nogach miało pierwszy raz. Umiejętności narciarskie doskonaliliśmy na stoku narciarskim KICZERA SKI w Puławach koło Rymanowa.

Warunki narciarskie były znakomite. Naszymi adeptami zajęli się profesjonalni instruktorzy. Uczniowie, którzy nie mieli własnego sprzętu, mogli pożyczyć go na miejscu. Początki nie były łatwe, ale po kilku, kilkunastu zjazdach wszyscy dobrze sobie radzili. Pierwsze narciarskie górki zostały zdobyte!!!

Dzieci podczas przerwy mogły zjeść ciepły posiłek, nikt z narciarzy nie wyszedł głodny. Zapiekanki i pierogi smakowały jak nigdy dotąd. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak kontynuować białe szaleństwo.

Serdecznie dziękujemy wójtowi Gminy Świlcza za dofinansowanie wyjazdu. Dzięki temu dzieci zapłaciły tylko za transport i ubezpieczenie.

Zasypywani pytaniami, kiedy kolejny wyjazd, odpowiadamy- czekamy na kolejną zimową eskapadę!

Zapraszany do galerii zdjęć:

Białe szaleństwo, czyli Narty Dzieciom!