Tak to dawniej było każdy z was pamięta, bo cząstka historii w rodzinie zamknięta.
Babcia ciasto piecze, wesoło zagada o rodzinnych dziejach wnukom opowiada.
A kochany dziadek w bujanym fotelu pokazuje zdjęcia mych kuzynów wielu.
Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba: babcia, mama, wnuczka, inaczej się nie da.
Dziś wam dziękujemy nasi przyjaciele Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele.

Dzień Babci i Dziadka to wielkie, wyjątkowe i wyczekiwane święto, które zawsze hucznie obchodziliśmy w naszej placówce. Epidemiczne czasy spowodowały, że zamiast organizować w szkole występy, dzieci i ich dziadkowie muszą zadowolić się spotkaniami organizowanymi za pomocą internetowych platform.

Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego ich święto uczciliśmy w szczególny sposób.

Dzieci z oddziału przedszkolnego - kl. 0, przygotowały przedstawienie: „Jasełka z babcią”, wiersze i piosenki. Wszystkie ich starania Dziadkowie będą mogli obejrzeć wygodnie i bezpiecznie w domu, gdyż dzieci przygotowały nagranie filmu.

Własnoręcznie wykonały dla nich upominki - w tym roku był to kalendarz i ceramiczny aniołek na szczęście, w które włożyły całe swoje serce.

Były szczęśliwe, że przynajmniej w takiej formie prześlą życzenia i pozdrowienia swoim najbliższym: Kochanym Dziadkom.

Zapraszany do obejrzenia filmu:

Kadr z przedstawienia dla Babć i Dziadków

Kliknij na zdjęciu, aby odtworzyć nagranie