„...Rzecz to wielka niesłychanie,
Gdy przedszkolakiem się zostanie...”

chociaż

„...Być zerówczakiem niełatwa sprawa,
Kończy się beztroska zabawa,
Zaczyna w zabawie nauka...”

25 listopada 2021r. odbyła się uroczystość pasowania w oddziale przedszkolnym. Dzieci z samego rana wyczekiwały zaproszonego gościa – Pana Dyrektora Artura Szarego.

Na tę okazję przygotowały wyjątkowy występ, prezentując to, czego nauczyły się od września w zerówce. Były wiersze, piosenki i taniec z udziałem Pani Jesieni i innych bajkowych postaci.

Złożyły uroczyste ślubowanie w obecności Dyrektora szkoły. Ten pierwszy egzamin dzieci zdały śpiewająco. Nasi „zerówkowicze” zostali oficjalnie przyjęci do szkolnej społeczności. Każde z nich otrzymało pamiątkowy dyplom, medal zerówkowicza oraz upominki ufundowane przez Rodziców.

Uroczystość połączona została z zabawą andrzejkową, którą prowadził animator z Krainy Uśmiechu. Były wróżby, konkursy, zabawy z chustą animacyjną i tunelem, tańce, balony.
Dzień pełen radości i śmiechu, niezapomnianych wrażeń i wspaniałej zabawy, pozostanie miłym wspomnieniem.

Galeria zdjęć: