W dniu 1 października 2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia trwały egzaminy z tabliczki mnożenia, które przeprowadzali uczniowie - egzaminatorzy wybrani z poszczególnych klas.
Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja była okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Starsi uczniowie mogli dać przykład młodszym pokazując swoją świetną znajomość trudniejszych przypadków mnożenia.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. W taki dzień poprzez wspólną zabawę łączymy się z ludźmi na całym świecie.

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom oraz wszystkim uczestnikom!

Galeria zdjęć:

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia