Drodzy Rodzice uczniów klasy pierwszej!

Uroczystość pasowania to wyjątkowo ważny dzień dla pierwszoklasistów. Już wkrótce staną się oni członkami naszej społeczności szkolnej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Trzcianie informuje, że pasowanie na ucznia klasy pierwszej odbędzie się dnia 1 września 2022 r. podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023, które odbędzie się na sali gimnastycznej w obecności nauczycieli, rodziców i uczniów szkoły.

Po złożeniu przez uczniów tekstu ślubowania i przyrzeczenia, zgodnie z tradycją, Dyrektor Szkoły dokona aktu pasowania na ucznia klasy pierwszej, a wychowawca wręczy okolicznościowe dyplomy.

Sprawy organizacyjne:

• Uczniów klasy pierwszej wraz z rodzicami prosimy, bezpośrednio po Mszy św., o zgromadzenie się przed uroczystością na stołówce szkolnej.