Klasa I - Szkoła Podstawowa
Wychowawca: mgr Renata Misiuda
 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

2

j. angielski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

3

edukacja wczesnoszkolna

religia

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

4

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

5

   

zajęcia kreatywne

 

j. angielski

6

       

religia


Klasa 2 - Szkoła Podstawowa
Wychowawca: mgr Małgorzata Kurzeja
 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

edukacja matematyczna

edukacja matematyczna

edukacja matematyczna

edukacja matematyczna

edukacja matematyczna

2

zaj. komputerowe

edukacja polonistyczna

edukacja polonistyczna

edukacja polonistyczna

edukacja polonistyczna

3

j. angielski

zaj. techniczne

wych. fizyczne

j. angielski

edukacja przyrodnicza

4

edukacja polonistyczna

religia

edukacja muzyczna

wych. fizyczne

edukacja plastyczna

5

kółko

wych. fizyczne

   

religia


Klasa 3a - Szkoła Podstawowa
Wychowawca: mgr Dorota Łoboda
 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

2

edukacja wczesnoszkolna

religia

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

3

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

4

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

religia

edukacja wczesnoszkolna

5

j. angielski

zajęcia kreatywne

 

edukacja wczesnoszkolna

 

Klasa 3b - Szkoła Podstawowa
Wychowawca: mgr Marta Smajdor
 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

WF

edukacja wczesnoszkolna

2

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

3

edukacja wczesnoszkolna

religia

edukacja wczesnoszkolna

religia

WF

4

edukacja wczesnoszkolna

WF

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j. angielski

5

 

j. angielski

 

edukacja wczesnoszkolna

 

 Klasa 4 - Szkoła Podstawowa
Wychowawca: mgr Joanna Gajewska – Ząbek

 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

technika

religia

j. polski

j. polski

j. polski

2

informatyka

plastyka

j. polski

religia

historia

3

matematyka

WF

przyroda

przyroda

WF

4

WF

j. angielski

matematyka

Zaj. z wych.

matematyka

5

j. angielski

j. polski

WF

matematyka

j. angielski

6

   

muzyka

   

Klasa 5 - Szkoła Podstawowa
Wychowawca: mgr Anna Woźny
 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

j. angielski

plastyka

muzyka

Religia

j. angielski gr.1

2

matematyka

matematyka

matematyka

WF/WF

matematyka

3

historia

j. polski

historia

j. polski

j. polski

4

geografia

religia

j. polski

informatyka/j. angielski gr.2

j. polski

5

technika

WF/WF

zaj. z wych.

informatyka/j. angielski gr.1

WF/WF

6

 

WF/WF

j. angielski gr.1

biologia

j. angielski gr.2


Klasa 6 - Szkoła Postawowa
Wychowawca: mgr Grażyna Różańska
 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

j. polski

matematyka

matematyka

matematyka

matematyka

2

j. polski

WF/WF

muzyka

technika

j. angielski/j. angielski

3

historia

geografia

j. polski

j. polski

j. polski

4

j. angielski/j. angielski

plastyka

zaj. z wych.

WF/WF

WF/WF

5

informatyka gr.2/ WF

religia

j. angielski/j. angielski

historia

 

6

 

biologia

 

religia

 

7

 

WF

 

informatyka gr.1

 

Klasa 7 - Szkoła Podstaowa
Wychowawca: mgr Renata Czubocha
 

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

informatyka gr.2 / j. angielski gr.1

WF

j. angielski gr.1/ j. niemiecki gr.2

----------------

j. angielski gr.1/ j. niemiecki gr.2

2

historia

biologia

j. angielski gr.2/ j. niemiecki gr.1

fizyka

j. polski

3

informatyka gr.1 /
 j. angielski gr.2

matematyka

matematyka

historia

matematyka

4

matematyka

j. polski

WF

j. polski

j. angielski gr.2/ j. niemiecki gr.1

5

geografia

j. polski

muzyka

biologia

geografia

6

j. polski

religia

zaj. z wych.

WF / WF

chemia

7

fizyka

plastyka

   

religia

8

chemia

       

Klasa 8 - Szkoła Podstawowa
Wychowawca: mgr Iwona Mikosz

lekcja

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

historia

j. polski

matematyka

j. angielski/j. angielski

matematyka

2

j. angielski/j. angielski

matematyka

j. polski

j. angielski/j. angielski

geografia

3

EDB

biologia

j. niemiecki gr.2/matematyka gr.1

fizyka

j. niemiecki gr.1/matematyka gr.2

4

informatyka gr.2/j. niemiecki gr.1

WF / WF

historia

matematyka

j. polski

5

j. polski

religia

WOS

WF / WF

j. polski

6

zaj. z wych.

WOS

WF/WF

Informatyka gr.1/j. niemiecki gr.2

chemia

7

chemia

 

WF/WF

   

8

fizyka