Klasa 1 – wychowawca Dorota Łoboda

 Lp.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

j. angielski

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

2

e_wczesnoszk

religia

religia

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

3

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

4

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

j. angielski

5

e_wczesnoszk

e_wczesnoszk

     

 

Klasa 2 – wychowawca Renata Misiuda

  Lp.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

2.

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

3.

edukacja wczesnoszkolna

religia

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

4.

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

j.angielski

edukacja wczesnoszkolna

edukacja wczesnoszkolna

5.

j.angielski

     

religia

 

Klasa 3 – wychowawca Małgorzata Kurzeja

  Lp.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

j. angielski

e. matematyczna

zaj. komputerowe

e. matematyczna

wych. fizyczne

2

e. matematyczna

e. polonistyczna

e. matematyczna

e. polonistyczna

wych. fizyczne

3

e. polonistyczna

e. przyrodnicza

e. polonistyczna

zaj. techniczne

j. angielski

4

e. plastyczna

religia

Religia

e. muzyczna

e. matematyczna

5

 

wych. fizyczne

   

e. polonistyczna

 

Klasa 4a – wychowawca Alicja Basznianin

  Lp.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

Matematyka

Plastyka

Matematyka

Technika

Przyroda

2.

Historia

j. polski

J. polski

Matematyka

Wych. fizyczne

3.

J. polski

J. polski

J. angielski

Wych. fizyczne

J. angielski

4.

J. angielski

Przyroda

Wych. fizyczne

J. polski

Matematyka

5.

Wych. fizyczne

Zajęcia z wychowawcą

Muzyka

   

6.

informatyka

 Religia

Religia

   

7.

WDŻ (co 2 tydzień)

 

 

   

 

Klasa 4b – wychowawca Iwona Mikosz

  Lp.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

Język polski

Język angielski

Religia

Język polski

Język polski

2.

Język polski

Matematyka

Matematyka

Język angielski

Przyroda

3.

Zajęcia z wychowawcą

Religia

WF

Technika

Informatyka

4.

Historia

Plastyka

Przyroda

WF

Język angielski

5.

Matematyka

WF

Język polski

WF

Matematyka

6.

 

 

Muzyka

   
7.     WDŻ (co drugi tydzień)    

 

Klasa 5 – wychowawca Joanna Gajewska Ząbek

  Lp.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

Historia

Matematyka

J. polski

J. polski

Informatyka

2.

Technika

Plastyka

J. polski

Zajęcia z wychowawcą

J. polski

3.

Matematyka

Wych. fizyczne

Religia

J. angielski

Matematyka

4.

J. angielski

J. angielski

Muzyka

Matematyka

Wych. fizyczne

5.

J. polski

Biologia

Wych. fizyczne

Geografia

 

6.

Wych. Fizyczne

Historia

 WDŻ (co 2 tydz)

 

 

7.

 

Religia

     

 

Klasa 6 – wychowawca Anna Woźny

  Lp.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

Matematyka

Matematyka

J. angielski

J. angielski – gr.1

J. angielski – gr.2

2.

Geografia

Religia

Muzyka

J. polski

J. angielski – gr.1/ Informatyka

3.

Historia

Plastyka

J. polski

J. polski

J. polski

4.

J. polski

Wych. fizyczne

Matematyka

Historia

Matematyka

5.

J. angielski gr.

Informatyka/J. angielski – gr.2

Religia

Zajęcia z wychowawcą

Wych. fizyczne

6.

 

Biologia

WDŻ/co 2 tydzień

Wych. fizyczne

Wych. fizyczne

7.

 

Technika

     

 

Klasa 7 – wychowawca Grażyna Różańska

  Lp.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1.

Fizyka

Fizyka

J. niemiecki – gr.1

J. niemiecki – gr.2

Chemia

2.

J. polski

Matematyka

J. angielski – gr.1/
J. angielski – gr.2

Matematyka

Matematyka

3.

Matematyka

Biologia

J. polski

J. polski

Wych. fizyczne

4.

Geografia

Religia

J. polski

Wych. fizyczne

Religia

5.

Historia

J. polski

Matematyka

Wych. fizyczne

J. angielski – gr.1/
J. angielski – gr.2

6.

J. angielski – gr.1/
J. angielski – gr.2

Wych. fizyczne

Historia

Zajęcia z wychowawcą

J. niemiecki

7.

Chemia

Plastyka

Muzyka

Geografia

J. niemiecki – gr.1

8.

Informatyka

Informatyka/
J. niemiecki – gr.1

Doradztwo zawodowe/WDŹ

Biologia

 

 

Klasa 8 – wychowawca Renata Czubocha

  Lp.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

EDB

J. polski

J.polski

WOS

Matematyka

2

Fizyka

Fizyka

WF

J. niemiecki

Chemia

3

J. niemiecki

Matematyka

Matematyka

Geografia

Religia

4

Historia

Biologia

Historia

Matematyka

J. polski

5

J. polski

Religia

J. angielski

Matematyka

J. polski

6

Chemia

Informatyka

Zaj. wych.

J. polski

J. angielski

7

J. angielski

WF

WOS

WF

J. angielski

8

Doradz.zaw./WDŻ

WF

 

WF